Projekty

Projekty

Projekty marketingowe realizowane dla Klientów to doradztwo najlepszych rozwiązań dla danej firmy.

Dobór odpowiednich narzędzi marketingowych mających swoje uzasadnienie, bez powielania strategii marketingowej dobrej dla innej firmy.

Realizacji pojedynczych projektów jak i kompleksowa obsługa marketingowa.

MVP

BRANŻA ROZRYWKOWA
Doradztwo marketingowe

Pełne doradztwo marketingowe przy tworzeniu firmy, biznes plan, plan marketingowy, cele biznesowe. Kreacja grupy docelowej, strategia marketingowa dla firmy.

Projekt logo

Projekt logotypu dla firmy MVP na rynek brytyjski.

Projekt ulotki

Projekt ulotki reklamowej skierowanej do grupy docelowej znajdujące się w Wielkiej Brytanii. Ulotka ma na celu przedstawienie oferty firmy oraz zachęcenie do pozyskania informacji na stronie internetowej.


Podolog Słubice

BRANŻA MEDYCZNA
Doradztwo marketingowe

Doradztwo marketingowe określające cele marketingowe i biznesowe dla firmy na najbliższy czas. Efektem doradztwa jest nowa strona www zamiast wykupienia samego pozycjonowania dającego krótki efekt bez strony www.

Budowa strony internetowej

Strona internetowa dla branży medycznej. Wykonana obecnie tzw One Page czyli jedna strona zawierająca wszystkie najpotrzebniejsze dane i informacje o firmie i oferowanych usługach. Możliwa rozbudowy strony w najbliższym czasie o kolejne podstrony z kolejnymi usługami lub produktami.

Copywriting

Materiały bazowe dostarczone przez klienta i praca na tych tekstach dostosowująca do wyszukiwarek i pozycjonowania. Hasła marketingowe i na stronie www przyciągające uwagę.


MakeUp by MM

BRANŻA KOSMETYCZNA
Doradztwo marketingowe

Pełna pomoc marketingowa w ustaleniu dalszej strategii marketingowej firmy. Doradztwo w zakresie komunikacji marki z rynkiem oraz stworzenia strony internetowej.

Budowa strony internetowej

Strona internetowa dla branży kosmetycznej, została stworzona ze szczególnym uwzględnieniem zdjęć w roli głównej.

Copywriting

Dostarczone bazowe materiały treści posłużyły do zbudowania spójnych treści i tytułów występujących na stronie internetowej.


FitArt

BRANŻA FITNESS
Doradztwo marketingowe

Doradztwo marketingowe w pełnym zakresie działań marketingowych prowadzące do budowy strony www, stworzenia prężnie działającego medium jakim jest Facebook.

Budowa strony internetowej

Główne założenia strony internetowej to responsywność i możliwość korzystania z informacji przez smartfona, tablet czy laptopa. Moduł rezerwacji wizyt na zajęciach fitness umieszczony na stronie. Rozbudowany moduł zajęć fitness.

Copywriting

Treści na strony internetowe napisane dla Fitart. Dopasowane do SEO pozycjonowania i przekazujące całą ofertę firmy.

Facebook

Przeprojektowanie isniejącego profilu Facebook, publikowanie postów angażujących potencjalnych fanów, prowadzenie Facebook Ads (reklamy na facebook). W ciągu miesiąca 100% wzrost zaanagażowwanych fanów na profilu.


Meg’s Restaurant

BRANŻA GASTRONOMICZNA
Doradztwo marketingowe

Pełna pomoc marketingowa w ustaleniu dalszej strategii marketingowej firmy. Doradztwo w zakresie komunikacji marki z rynkiem oraz stworzenia strony internetowej.

Zdjęcia biznesowe

Zdjęcia biznesowe wnętrza restauracji wykonane na potrzeby strony internetowej. Fotografia kulinarna dla branży gastronomicznej. Zdjęcia wykorzystane również w komunikacji social media (instagram, facebook).

Budowa strony internetowej

Strona internetowa w 2 wersjach językowych, z możliwością rozwoju o kolejne wersję językowe. Przejrzysta wizualnie strona bazująca na zdjęciach wnętrz oraz zdjęciach potraw. Wbudowany moduł menu z możliwością zmiany wg potrzeb właściciela. Cała strona internetowa to możliwość edycji wszystkich elementów zawartych na stronie samodzielnie.

Copywriting

Teksty pisane na stronę internetową to połączenie dostarczonych tekstów bazowych wraz copywritingiem i dostosowanie treści do wyszukiwarek, naturalne pozycjonowanie strony.


Kreatorzy Wizerunku

BRANŻA KONSULTINGOWA
Projekt graficzny

Projekt logo dla firmy konsultingowej. Stworzona marka przez zespół Kreatorzy Wizerunku. Przedstawionych kilka propozycji graficznych, wstępnie w kolorystyce, a w kolejnych fazach projektu loga dla firmy, skupienie się na prostej formie i czcionce w monochromie.


Sejf Danych

BRANŻA IT
Budowa landing page

Stworzenie landing page dla jednego z produktów firmy. Po doradztwie marketingowym zaproponowana taka forma komunikacji z klientem.

Strona produktowa z cennikiem, zaletami i charakterystyka produktu.

Na stronie została również zawarta podstrona z bazą wiedzy – aktualnościami, pozycjonującymi stronę.

Copywriting

Pisanie tekstów na stronę www, landing page. Zastosowanie SEO (naturalne pozycjonowania) w tekstach. Pozycjonowanie stron poprzez pisanie artykułów oraz dbanie o aktualność serwisu www.


OL-med

BRANŻA SANITARNA
Doradztwo marketingowe

Pomoc marketingowa w zakresie rozwoju marki i znajomości firmy oraz ułatwieniu kontaktu z potencjalnymi klientami. Klient oczekiwał większej liczny telefonów z zapytaniami od klientów.

W trakcie przeprowadzonych badań i analizy obecnej sytuacji konkurencji w branżym najlepszym rozwiązaniem okazała się budowa strony internetowej oraz uruchamianie reklamy na Google Adwords.

Budowa strony internetowej

Budowa strony internetowej ze szczególnym uwzględnieniem pozycjonowania naturalnego. Jasna i czytelna strona zawierająca słowa kluczowa. Naturalne pozycjonowanie strony www ze zdjęciami dostarczonymi przez klienta.

Copywriting

Wszystkie teksty na stronie www napisanie specjalnie dla klienta. SEO i pozycjonowanie, dbałość o słowa kluczowe oraz przygotowanie strony pod pozycjonowanie płatne w Google Adwords.

Projekt logo

Projekt logo dla firmy to przede wszytskim bazowanie na poprzednich projektach firmy i posiadanych materiałach. Dalsza budowa marki firmy poprzez spójne materiały graficzne.

Google Adwords

Bear Lock

BRANŻA MECHANICZNA
Budowa strony internetowej

Responsywna strona internetowa dla branży motoryzacyjnej. Angielska wersja strona przeznaczona na rynej brytyjski, szkocki i irlandzki.

Teksty oraz zdjęcia dostarczone przez klienta.


Dr Jakub Jakubowski

BRANŻA MEDYCZNA
Doradztwo marketingowe

Pomoc marketingowa dla branży medycznej. Zgłoszona przez klienta chęć posiadania nowej strony www, która będzie mogła byc rozwijana w przyszłości wraz z rozwijającym się rynkiem. Po przeprowadzonej analizie została wykonana strona internetowa naturalnie pozycjonująca się, projekty graficzne logotypu, zdjęcia biznesowe dla strony www.

Projekt logo

Obecnie firma Karmin – usługi marketingowe jest po 2 projekcie graficznym logo. Dr Jakub Jakubowski rozpoczynał współpracę z nami od zaprojektowania logotypu dla firmy z branży medycyny etetycznej. Obecna wersja logo została zaprojektowana, tak aby połączyć rozwój firmy i własnych działań powiększony o ortopedię.

Zdjęcia biznesowe

Zdjęcia biznesowe wykonane na potrzeby strony internetowej.

Copywriting

Wszystkie teksty na stronie internetowej powstały w celu zwiększenia szybkości pozycjonowania. Naturalne pozycjonowanie strony było priorytetem, a ilośc słów kluczowych zawarta w tekstach na stronie pozwoliła w bardzo krótkim czasie osiągnąć efekty. SEO i pozycjonowanie oraz copywriting to główny cel, który zotał osiągnięty przez współpracy z Karmin.

Budowa strony internetowej

Dostarczone bazowe materiały treści posłużyły do zbudowania spójnych treści i tytułów występujących na stronie internetowej.


Kwitnący salonik

BRANŻA FLORYSTYCZNA
Projekt logo

Projekt logo dla kwiaciarni oparty na wywiadzie z klientem i oczekiwaniach względem wyglądu kwiaciarni i samej marki. Logo skierowane do potencjalnych klientów i szukanie niszy w rynku na konkretne usługi florystyczne. Przedstawione 3 wersje logotypów, a po wyborze konkretnego wzoru dokonano wyboru kolorystycznego logotypu. Logo dostosowane również do mozliwości nadruku na cennikach i pieczątki dla kwiaciarni.


FitArt

BRANŻA SPORTOWA
Projekt plakatu reklamowego

Projekt graficzny plakatu reklamowego, projekt ulotki dla klubu fitness FitArt w Luboniu. Ulotka zaprojektowana z myślą o nowym roku szkolnym i nowej ofercie zajęć fitness. Projekt graficzny kontynuacją strony internetowej oraz użytych grafik i kolorów w logotypie.


ITS – reklama

BRANŻA REKLAMOWA
Budowa strony internetowej

Nowa strona internetowa dostosowująca się do telefonów i tabletów. Strona z wieloma zakładkami i podstronami odpowiadająca wymaganiom rynku oraz potencjalnych klientów. Strona dostosowana do SEO i zbudowana w celu ułatwienia pozycjonowania. Dobrze napisane teksty oraz podstrona z aktualnościami (blogiem) .

Copywriting

Copywriting czyli pisanie tekstów na strony internetowe zastosowane w nowym serwisie www. Klient dostarczył teksty bazowe, które po zmianach i dostosowaniu do SEO (pozycjonowanie stron) wdrożone na stronie. Dodatkowa usługa – prowadzenie bloga – pisanie atykułów na blog, pozycjonujących SEO


Unia Europejska

BRANŻA SZKOLENIOWA
Projekty graficzne

Zaprojektowane graficznie materiały na potrzeby projektu unijnego. Projekt graficzny plakatów, projekty banerów internetowych, projekt graficzny materiałów szkoleniowych. Materiały szkoleniowe z funduszy unijnych.


Worowy Dworek

BRANŻA TURYSTYCZNA
Budowa strony internetowej

Strona internetowa w 4 wersjach językowych. Implementacja modułu rezerwacji pobytu w agrosturystyce Worowy Dworek. Połączenie z modułem eholiday. Responsywna strona internetowa dostosowująca się do urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, laptopy). Strona www dla agroturystyki.


Marketing to zbyt poważna sprawa, by powierzyć ją działowi marketingu!

outsourcing marketingu – zewnętrzny dział
Twój projekt